Bekir Göçer kimdir? Twitter’da neden TT oldu?

Twitter’da trending topic (TT) olarak gündeme gelen Bekir Göçer’in adı dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya.

Bekir Göçer kimdir? Twitter’da neden TT oldu?

Twitter’da trend topic (TT) olarak günlerdir gündeme gelen Gaziantepli Bekir Göçer’in adı dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya. Kim olduğu ve ne iş yaptığına dair net bir bilgi bulunmayan Bekir Göçer’in, Twitter’da mavi tikli hesap sattığı iddia edildi.

Bir kullanıcı da Bekir Göçer adındaki şahıstan bir hesap satın aldığını ve hesabın kısa süre içerisinde çalındığını iddia ederek, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Kullanıcı, söz konusu belgeleri Twitter’dan paylaşırken, iddiaya konu olan kişi olduğu ileri sürülen Bekir Göçer adındaki şahıs da kendini savundu.

BEKİR GÖÇER KİMDİR?

2001 yılında doğan ve Gaziantepli olduğu öğrenilen Bekir Göçer adındaki bir kullanıcının, sosyal medyada mavi tikli hesaplar sattığı iddia edildi. Bir diğer kullanıcının söz konusu kişiden bir hesap aldığı ancak hesabı çaldırdığı iddia edildi. Olayın yargıya taşındığı belirtildi. @hellfida kullanıcı adıyla Twitter’da yer alan bir kullanıcı, ‘Hırsızlık, yağma ve uyuşturucudan bir cok sucu olan 2001 doğumlu Bekir Göçer an itibariyle tüm birimlere şikayet edilmiştir bu saatten sonra Konu yargıda herkese teşekkürler.’ açıklamasında bulunmuştu.

Yine aynı kullanıcı, ‘Gaziantepde yaşayan 0(552)…. telefon numarasını kullanan Bekir Göçer isimli genç Dolandırıcıdır sizlerde mağdur olmayın diye tüm bilgilerini paylaşıyorum. Olay tarafımdan Emniyet birimlerine bildirilmiştir. Tüm türkiye Bilsin Sert kayaya çarptınız. Gasp, hırsızlık ve uyuşturucudan dosyaları bulunan 12.01.2001 doğumlu Bekir Göçer insanları dolandırarak kazandığı ve nereden geldiğini açıklayamadığı paranın +vergisini ödemediği Denizbank hesabına Masak ekipleri tarafından inceleme başlatılmıştır.’ ifadelerini paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER