Türkiye’nin gençlik projesi Youth Projects Group, markalaştı!

Türkiye’nin ilk gençlik projesi olarak büyük bir başarıya imza atan Youth Projects Group, marka ve patent başvuru işlemlerini tamamladı.

 Türkiye’nin gençlik projesi Youth Projects Group, markalaştı!

Youth Projects Group, ulusal ve uluslararası alanda düzenlen tüm projeleri içerisinde barındıran, gençlerin daha etkin ve daha hızlı bir şekilde bilgi edinmesini olanaklı kılan bir gençlik proje. Geçmişten bugüne dek gençlere yönelik projelerin dağınık halde bulunması durumuna son veren platform, tüm gençlik projelerini bir araya toplayarak gençler arasında büyük bir yankı uyandırdı. Oldukça başarılı geri dönüşler alan Türkiye’nin gençlik projesi, tüm övgüleri toplayarak, Türk Patent ve Marka Kurumu’na marka başvurusu yaptı

Gençlere yeni fırsatlar sunuyor

Youth Projects Group, ulusal ve uluslararası gençlik projeleri, yurt içi ve yurt dışı projeleri, yurt dışında öğrenciler ve çalışmak isteyenler için en iyi fırsatlar, etkinlikler, burslar, seminerler, birbirinden yeni ve avantajlı proje fırsatları, üniversitelerin akademik faaliyetleri, Kalkınma Ajanslarının projeleri, yerel faaliyetler, ulusal faaliyetler, STK alanındaki çalışmalar, iş birliği imkanları, staj imkanları, proje fırsatları ve fonlar konusunda bilgiler sunarak, gençlerin geleceğe daha sağlam adımlarla basmasını olanaklı kılıyor.

Youth Projects Group, işletmeler için de kamu ve kurum desteklerini, Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki üyelik süreci gibi destekleyici faaliyetleri de bir araya toplayarak, yetkin bir platform haline geldi. Projeyi yakından takip eden gençler, yurt dışı fırsatlarından en verimli şekilde yararlanabiliyor. Ayrıca gençler ulusal ve uluslararası çağrılardan da haberdar olarak, her türlü proje, etkinlik ve duyurulara en kolay şekilde ulaşabiliyor.

Youth Projects Group, marka ve patent başvurusu yaptı

Türkiye’nin ilk gençlik projesi olarak büyük bir başarıya imza atan Youth Projects Group, marka ve patent başvuru işlemlerini tamamladı. Geçmişten bugüne birçok yeniliğe ve ilklere imza atan platform, gençlerin ufkunu açacak projelere hız kesmeden önderlik etmektedir. Her geçen gün çok daha büyük bir kitle tarafından kullanılmaya başlanan Youth Projects Group projesinin kurucusu ve yönetici Taha Doğanay, kısa sürede elde ettikleri başarılarının etkileyici olduğunu vurgulayarak, çok daha iyiye ulaşmak istediklerini belirtti. Projenin geliştirilmesiyle, yeni iş birlikleri ve de daha farklı alanlarda yeni fırsatların da gençlerle buluşturulacağı duyuruldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER