ABD baskınına bağış yapmıştı, ölü bulundu

ABD’nin başkenti Washington’da 6 Ocak kanlı kongre baskınında göstericilere 520 bin dolarlık bitcoin bağışı yapan gizemli Fransız blog yazarı Laurent Bachelier’ın, Paris’te lüks bir otel odasında aşırı doz uyuşturucu aldıktan sonra intihar ettiği öğrenildi.

ABD baskınına bağış yapmıştı, ölü bulundu

ABD’de Donald Trump’ın seçimlere usulsüzlük karıştırıldığı yönündeki asılsız ve temelsiz iddialarına destek vererek seçim sonucunun değiştirilmesi talebiyle 6 Ocak’ta Washington’da toplanan kalabalığın Kongre binasını işgal etmesiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Kongre baskınındaki göstericilere 520 bin dolarlık bitcoin bağışı yapan Fransız blog yazarı Laurent Bachelier’in (35) Fransa’nın başkenti Paris’teki bir otelin odasında aşırı doz uyuşturucu aldıktan sonra intihar ettiği bildirildi.

LÜKS ODADA AŞIRI DOZ UYUŞTURUCU ALDI

İngiliz medyasının haberine göre, ABD’deki kongre baskını sırasında isyancılara 520 bin dolarlık bitcoin bağışlayan Bachelier’in Paris’teki lüks bir otelde rezervasyon yaptırdığı ifade edildi.

Haberde, Bachelier’in resepsiyondan odasına alkol siparişi verdiği ve ardından yüksek dozda uyuşturucu alarak intihar ettiği kaydedildi. Bachelier’in 8 yıldır kronik sinir hastası olduğu ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER