Evlilik teklifini reddettiği kişi suratını asitle yaktı

Hindistan'da evlilik teklifini reddettiği adam tarafından asitli saldırıya uğrayan Pramodini Roul, hayatının aşkını 13 yıl sonra, tedavi için gittiği hastanede buldu. Raul, destansı bir düğün ile dünyaevine girdi.

Evlilik teklifini reddettiği kişi suratını asitle yaktı

Hindistan'da evlilik teklifini reddettiği kişinin gerçekleştirdiği saldırı ile dehşeti yaşayan Pramodini Roul, dünyaevine girdi. 15 yaşında iken evlilik teklifini reddettiği kişi tarafından asitli saldırıya uğrayan Pramodini Roul'un hayatı kabusa döndü. Yüzü asitle yakılan Roul yıllarca tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Saroj Sahoo (29) ile dünya evine girmeye karar verdi. 

AYNI KURULUŞTA ÇALIŞIYORLAR 

Çiftin 2018 yılında tanıştığı ve 1 Mart’ta ülkenin Odisha eyaletindeki Jagatsinhpur kasabasında evlendiği ifade edildi. Yüzünün büyük bir kısmı asit saldırısında yanan ve saçları olmayan Roul,dillere destan bir düğün ile dünya evine girdi. Yerel basına konuşan Roul, saçları olmamasına rağmen peruk taktığını her şeye rağmen gerçek aşkı bulmanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade etti. Çiftin, Odisha kentinde ülkede asitli saldırılardan kurtulanlar için çalışan bir sivil toplum kuruluşunda çalıştığı belirtildi.

Kaynak Yeniçağ: Evlilik teklifini reddettiği adam suratını asitle yaktı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER