3 kez intihar girişiminde bulunduğu nehirde cansız bedeni bulundu

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 7 gün önce kaybolan 71 yaşındaki Durmuş C.'nin Menderes Nehri'nde cansız bedenine ulaşıldı.

3 kez intihar girişiminde bulunduğu nehirde cansız bedeni bulundu

Sağlık sorunları nedeniyle bunalımda olduğu belirtilen Durmuş C.'nin daha önce 3 kez Menderes Nehri'nde intihar girişiminde bulunduğu, yakınları tarafından vazgeçirildiği belirtildi.

Nazilli'de sağlık sorunları nedeniyle bir süredir bunalımda olduğu ileri sürülen Durmuş C., 7 gün önce kırsal Dallıca Mahallesi'ndeki evinden çıktıktan sonra geri dönmedi.

3 KEZ DENEMİŞ

Yakınları, yaptıkları aramadan sonuç alamayınca güvenlik güçlerine haber verdi. Durmuş C. için arama çalışması başlatıldı. Menderes Nehri'ne daha önce intihar etmek amacıyla 3 kez geldiği ve yakınları tarafından ikna edilerek evine geri döndüğü belirtilen Durmuş C. için AFAD ile İl Emniyet Müdürlüğü Marmaris Sualtı Grup Amirliği ekipleri de bu bölgede çalışma yaptı.

7 GÜN SONRA BULUNDU

Ekipler, daha önce intihar girişiminde bulunduğu bölgeye 2 kilometre mesafede nehirde Durmuş C.'nin cansız bedenine ulaştı. Kaybolduktan 7 gün sonra cenazesi bulunan Durmuş C.'nin yakınları, acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu. Durmuş C.'nin cenazesi, yapılan incelemenin ardından morga kaldırıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER