A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan Türk askerlerini ifşa etti

MİT şehidinin cenaze görüntülerinin yayınlanmasıyla odatv.com kapatılmış, Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Manisa muhabiri Hülya Kılınç tutuklanmıştı. A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan askerleri ifşa etti, sansürsüz yayınladı

A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan Türk askerlerini ifşa etti

MİT şehidinin cenaze görüntülerinin yayınlanmasıyla odatv.com kapatılmış, Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Manisa muhabiri Hülya Kılınç tutuklanmıştı. A Haber ve Sabah Gazetesi Libya'da görev yapan askerleri ifşa etti, sansürsüz yayınladı.

Odatv'dekine benzer bir haber A Haber'de canlı yayınlanı. Sabah gazetesi de haberi sitesinden paylaştı. Libya’da görev yapan Türk askerlerinin fotoğraflarını “ilk kez” diyerek yayınlayan medya grubu üstüne üstlük bu haberi askerlerin yüzlerini de kapatmadan verdi.

Sabah gazetesi de haberi sosyal medyadan, “Türk Askeri Libya'da! Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) bağlı unsurlar, Libya’da ilk kez görüntü verdi. Askerler, Hafter’e bağlı milislerin tuzakladığı el yapımı patlayıcı ve mayınların temizliğine başladı” ifadeleriyle paylaştı.

İşte o paylaşım:

Not: Askerlerin yüzü blurlanmıştır

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER