AKP'li başkandan tepki çeken mangal partisi...

Sakarya’da 31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden seçimi kazanan ve daha sonra partisinden istifa ederek AKP'ye geçen Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün'ün hafta sonu kısıtlamasına rağmen belediye işçileri ile belediye garajında gözlerden uzak mangal partisi yapması tepki çekti.

AKP'li başkandan tepki çeken mangal partisi...

Sözcü'den Halil Ataş'ın haberine göre, piknik yapmanın, grup halinde toplanmanın yasak olduğu hafta sonu kısıtlamalarında Sakarya'da AKP'li Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’ün belediye garajında işçiler ile birlikte düzenlediği mangal partisi tepki çekti.

AKP'li Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün tarafından organize edilen mangal partisinin belediyede çalışan sözleşmeli işçilere moral olsun diye yapıldığı öğrenildi. Belediye garajında yapılan mangal etkinliğinde pandemi kuralları ise adeta hiçe sayıldı. Sosyal mesafenin gözetilmediği, maske kuralına uyulmadığı gözlenen mangal partisinde belediye başkanının bu tavrı tepki çekti.

Mangal partisinde çekilen fotoğraflarda, yaklaşık 30 işçinin belediye başkanı, AKP'li yöneticiler ile birlikte bir masa etrafında toplandığı görülüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER