AKP'li Özlem Zengin'den bir 'çıplak arama' skandalı daha

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, geçtiğimiz günlerde cezaevlerinde çıplak arama iddialarına ilişkin kullandığı skandal ifadelere bir yenisini daha eklemiş oldu.

AKP'li Özlem Zengin'den bir 'çıplak arama' skandalı daha

Özlem Zengin o sözlerinde, "Onurlu, ahlaklı kadın, çıplak aramaya uğradıysa bunu söylemek için bir yıl beklemez" açıklamasında bulundu. AKP Grup Başkanvekili Özlem  Zengin bu kez de TVNet televizyonunda açıklama yaparken, özellikle cezaevindeki FETÖ’cü kadınların talimatla hamile kaldığı iddiasında bulundu.

Zengin açıklamasında şöyle dedi:

"Talimatla (çıplak aramanın gündeme getirilmesiyle ilgili) hareket ediyorlar. Bugün geldiğimiz noktada şunu yapıyorlar. Bu insanlar talimatla artık bebek sahibi oluyorlar. Şey için bakın hamile kadınlar tutuklanıyor, bebekli kadınlar cezaevindeler demek için. Talimatla bir buçuk yıl sonra akılları başlarına geliyor. Ben arkadaşlarıma şimdi soruyorum elinizi vicdanınıza koyun.

Bir şey sizi rahatsız ettiyse hiç olmazsa oradaki insana yapma demez misiniz, avukatınıza bana bunu yaptılar demez misiniz? Bunu söylemek için nasıl insan bekler? Bugün gelinen notada da başörtüsü ve çıplak kelimesini yan yana getirerek inançlarımıza derinlemesine zarar vermek istiyorlar."  

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC TÜRK
TC TÜRK - 6 gün Önce

SENİN ANAN GİBİ DİMİ !!!! ===

SIRADAKİ HABER