AKP'li Ravza Kavakcı Kan'ın 'Mercedes' yalanı ortaya çıktı

AKP İstanbul milletvekili Ravza Kavakcı Kan, daha önce yaptığı bir paylaşımı unutup yalan söyleyince fena yakalandı. Ravza Kavakcı Kan, daha önce hiç Mercedes kullanmadığını söyledi kendi paylaşımı yalan söylediğini ortaya çıkardı.

AKP'li Ravza Kavakcı Kan'ın 'Mercedes' yalanı ortaya çıktı

AKP İstanbul milletvekili Ravza Kavakcı Kan, daha önce yaptığı bir paylaşımı unutup yalan söyleyince fena yakalandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın bir kullanıcının tweetini alıntılayarak "Babam Giyimkent'teki restaurantı devredince dobloyu sattık, şu an yok." yazması üzerine Kavakcı Kan, konuya dahil olmak istedi. 

Bu tweeti alıntılayarak "Eski kasa 1988-1990 model Broadway’den güzeli yok benim için..." yazan Kavakcı Kan'a takipçilerinden biri "Öyle olduğu için mi Mercedes'e biniyorsunuz?" diye sordu. Bunun üzerine Ravza Kavakcı Kan, hiç Mercedes araba kullanmadığını söyledi.

Ancak daha önce Instagram hesabında Mercedes kullanırken bir videosunu paylaştığını unutan Kavakcı Kan'ın yalanı ortaya çıktı. Yalanı ortaya çıkan Kavakcı Kan, herkesin kandilini kutlamakla yetindi.


 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC ATATÜRK'ÜN MİLLETİ
TC ATATÜRK'ÜN MİLLETİ - 4 hafta Önce

TÜM AKP'LİLERİN AMENTÜSÜ = YALAN-DOLAN-HIRSIZLIK VE VATANHAİNLİĞİDİR !

SIRADAKİ HABER