Anavatan Partisi İstanbul İl Başkanlığı yeni il binası açıldı

Anavatan Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığı yeni il binası düzenlenen törenle açıldı. Şişli'deki İl Başkanlığının açılışını Anavatan Partisi Genel Başkanı Sayın İbrahim Çelebi gerçekleştirdi.

Anavatan Partisi İstanbul İl Başkanlığı yeni il binası açıldı

Açılışta konuşma yapan Genel Başkan Çelebi, İstanbul’un medeniyetlerin kesişme noktası olduğunu söyledi, İstanbul’a hizmet eden herkese teşekkür etti. Anavatan Partisinin hem İstanbul hem de Türkiye genelinde büyük hizmetler yaptığını ve İstanbul İl Başkanlığının açılışının Anavatan Partisinin ikinci baharı olacağını ifade etti. Öte yandan arıların yuvalarına döndüğünü söyleyen Çelebi, Türk Birliğini kuracaklarını ve Orta Doğu’da yaşanan kargaşayı, kaosu ortadan kaldıracaklarını anlattı. 

Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nda devam eden törende İstanbul İl Yönetimi ve İlçe Başkanları katılımcılara tanıtılarak hedefler açıklandı.

Törende konuşma yapan bir başka isim Anavatan Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Onur Aydın, Kurucu Lider Turgut Özal’ın ‘Halka hizmet, hakka hizmettir.’ sözünü hatırlatarak, bu sözün yürüyecekleri yolu ifade ettiğini söyledi. Sözlerine şöyle devam eden Aydın,” Anavatan partisi geçmişi temiz halkın refahı ve düzeni için sayısız icraatlara imza atmış saygın bir siyasi partidir. Öncelikle Sayın Genel Başkanımız İbrahim Çelebi’ye partimizin planlı ve kötü niyetli bir birleşmeyle yok edilmek istenmesine dur deyip hem maddi hem manevi tüm gücüyle ayakta tutmak için bu davaya gönül vererek harcadığı emek ve özveriye minnettarız. Anavatan Partisinin İstanbul’daki kale komutanı olarak sonuna kadar bu davaya hizmet edeceğimize ve hak ettiği yere gelene kadar durmayacağımıza herkesin huzurunda söz veriyorum.” dedi.

An itibariyle İstanbul’da 20 ilçede teşkilatlanma süreçlerinin tamamlandığını söyleyen Aydın, “2021 ilk yarısında İstanbul’umuzun 3 ayrı bölgesinde 8’er ilçeyle toplamda 24 ilçe başkanlığımızla hizmet vermeyi hedefliyoruz. 2021 yılının ikinci yarısında ise 39 ilçede teşkilatlanmayı tamamlamayı hedefliyoruz.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: 

“İstanbul İl Merkezi demek ikinci bir Genel Merkez demektir. Bu bağlamda partimizin Genel Başkanının ve MYK’nın aldığı kararları birebir uygulayan ve örnek olan bir İl Başkanlığı için canla başla çalışıyoruz. Belirtmek isterim geçmişin tecrübesini geleceğin enerjisiyle İstanbul için buluşturmaya kararlıyız.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER