Berat Albayrak medyasından sert sözler

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın abisinin yöneticisi olduğu gruba ait Sabah Gazetesi yazarlarından Haşmet Babaoğlu AKP kongresine isim vermeden tepkisini sert bir şekilde dile getirdi.

Berat Albayrak medyasından sert sözler

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın abisi Serhat Albayrak'ın başında bulunduğu Sabah gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu A Haber’e çıkan Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü’nün sözlerine eleştiride bulundu.

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü’nün “Rehavete kapıldık! 5 binlere düşen vakalar 8 binlere yükseldi” ifadelerine tepki gösteren Babaoğlu, “Ne rehaveti yahu, ne rehaveti????? Bi açsanıza, nerede rehavet gösterilmiş? Bıktık! Konuşmayın artık...” şeklinde yazdı.

AKP'ye yakın bir diğer isim olan Fatih Tezcan da Babaoğlu’nun yaptığı paylaşımı alıntılayarak, “Açık havada maske mecburî ama kongreler serbest!? Kafeler lokantalar ‘Virüsün yayılabildiği yerler’ diye kapatıldı ama minibüsler, otobüsler, metrolar metrobüsler ağzına kadar dolu! Milletimiz devlete saygılıdır ama durdur yere bu milleti hükümet karşıtı yapmaya da gerek yoktur!” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 1 hafta Önce

AKP, MHP, İYİ VE Y-CHP'Lİ ''TETİKÇİ'' GAZETECİLER TİYATROSU !
https://www.youtube.com/watch?v=UMQQbUbdyhA

SIRADAKİ HABER