CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hatayspor'a kutlama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan’ın da katıldığı CHP Spor Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu Hatayspor’un elde ettiği başarılardan dolayı Nihat Tazearslan’ı kutlayarak, Hatayspor’un başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hatayspor'a kutlama

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan’ın da katıldığı CHP Spor Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet gazetesi spor yazarı Arif Kızılyalın'ın moderatörlüğünü yaptığı çevirim içi toplantıya, CHP Spor Kurulu Başkanı Kenan Nuhut ve spor insanları da katıldı.

Toplantıda, Türk sporunun sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Nihat Tazearslan, CHP Spor Kurulu ailesinin buluştuğu toplantıda, spor kulüplerinin yaşadığı maddi sıkıntıları ve bu durumu iyileştirecek önerileri paylaştı.

Kılıçdaroğlu da Hatayspor’un elde ettiği başarılardan dolayı Nihat Tazearslan’ı kutlayarak, Hatayspor’un başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kılıçdaroğlu, Hatay’a tüm spor dallarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER