Daha büyük bir kar yağışı geliyor

Ünlü Meteoroloji sitesi Windiy’de bu gece saat 03.00’da Türkiye’nin hava durumuna yer verildi. Verilerde, Türkiye’nin kar yağışı etkisi altına gireceği görülüyor. 

Daha büyük bir kar yağışı geliyor

Türkiye’de bir süreden bu yana etkili olan kar yağışı, kentleri etkisi altına almaya devam ediyor. İstanbul’da kar yağışı nedeniyle yollar ulaşıma kapanırken, araçlar da yolda ilerlemekte zorlandı. Türkiye’nin diğer illerinde de aynı manzaralarla karşılaşıldı. Bolu’da kar kalınlığı 30 cm metreyi aşarken, Balıkesir’de yoğun kar yağışı nedeniyle 57 mahalleye ulaşımın kapandığı öğrenildi.     

Diğer yandan yoğun kar yağışı nedeniyle moto kuryelerin de hizmetlerinde aksama olduğu ve vatandaşların bu durumu dikkate alması gerektiği kaydedildi.     

GÜNDÜZ DE DEVAM EDECEK

Diğer yandan ünlü Meteoroloji sitesi Windiy’de de Türkiye’deki son hava durumu ve gece saatlerindeki hava durumuna ilişkin bilgiler paylaşıldı. Saat 03.00’da Türkiye’nin geniş bir kesiminde yoğun kar yağışı etkili olacağı görülüyor.      

Akşam saatlerinde ekişini artırması beklenen kar yağışının gündüz de devam edeceği ve saat 11 sıralarında kentleri etkisi altına alabileceği kaydedildi.      

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER