Ekrem İmamoğlu duyurdu: 39 ilçede 100'den fazla noktada başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs salgını nedeniyle zorluk yaşayan sanatçılara yönelik hazırlanan yeni bir etkinliği duyurdu.

Ekrem İmamoğlu duyurdu: 39 ilçede 100'den fazla noktada başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sanatçılar için planlanan yeni bir etkinliği, sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. 

İmamoğlu, "İstanbul’u dev bir açık hava sahnesine dönüştürüyor, pandemi dolayısıyla ekonomik zorluk yaşayan sanatçılarımızla dayanışmayı güçlendiriyoruz. 39 ilçede 100’den fazla noktada #İstanbulBirSahne etkinlikleri başlıyor" dedi.

İmamoğlu başvuru için ise,  https://istanbulbirsahne.com adresini paylaştı. 

Sitede etkinlikle ilgili olarak, şu açıklama yer alıyor:

"#İstanbulBirSahne projesiyle şehir dev bir açık hava sahnesine dönüşüyor; İstanbullularla müzisyenler özlem gideriyor…İstanbul’un 39 ilçesinin tamamında 100’den fazla farklı noktayı açık hava sahnesine dönüştürerek, binlerce müzisyenin İstanbullularla buluşmasını sağlıyor; pandeminin başlangıcıyla zor günler yaşayan müzisyenlere destek sağlıyoruz.

#İstanbulBirSahne etkinlikleri; şehrin günlük yaşamına canlı performans sürprizleri ve neşesiyle eşlik edecek. Projeyle şehrin parkları, durakları, metro platformları, müzeleri, sokakları, otoparkları, günlük işe gidiş geliş noktaları, ikonik mekanları dev bir açık hava sahnesine dönüşecek…"

YORUM EKLE
YORUMLAR
.aysel kartal
.aysel kartal - 3 hafta Önce

Buku şehir beldesine Ekrem imam okulun çok tesekur ederim inaninki su sikintil dönemde bize hi,iyi gibi yetişti bende halki müzik sanatçısı olarak yıllarca köşede kaldım öküzde kendim göstermek istiyorum bağlama çalıyorum a.a şimdiye kadar kimse destek olmadı çok teşekkürler baskanimiza

SIRADAKİ HABER