Erbakan anması sonrası AKP'yi karıştıran mesaj

Saadet Partisi, Necmettin Erbakan'ın vefatının 10. yıl dönümünde düzenlediği törene tüm siyasi partilerden temsilciler katıldı. AKP'li Mahir Ünal'ın da bulunduğu geceyle ilgili paylaşım yapan AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya tartışma yarattı.

Erbakan anması sonrası AKP'yi karıştıran mesaj

Ankara’da bir otelde ve pandemi koşulları nedeniyle sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşen anma toplantısına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Okutan, BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren ve partilerini temsilen katıldı.

Törene katılan isimler arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da yer aldı. 

"NEREDE OLMAMANIZ GEREKTİĞİNİ ANLARSINIZ..."

AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Erbakan anmasında çekilen bir fotoğrafı paylaşarak "Bazen bir kare fotoğraf vardır ki nerede olmamanız gerektiğini kolayca anlarsınız..." notunu düştü.

Özkaya'ya takipçilerinden AKP'li Mahir Ünal'ın da anma törenine katıldığı hatırlatıldı fakat buna rağmen paylaşımını silmedi.

Özkaya'nın bu hamlesinin AKP'li Mahir Ünal'ı kızdıracağı yorumlarına neden oldu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER