'Erdoğan, iftar organizasyonlarına kendi menüsünü götürüyor'

Gazeteci Günel Cantak,  AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı iftar sofralarına ilişkin yaptığı değerlendirmesinde, "Erdoğan o ailelerin sofrasına konuk olamıyor. Kendi menüsünü götürüyor" ifadelerini kullandı.

'Erdoğan, iftar organizasyonlarına kendi menüsünü götürüyor'

soL'da yer alan habere göre; Gazeteci Günel Cantak'ın Erdoğan'ın iftarıyla ilgili yakaladığı ayrıntılar Erdoğan'ın bu iftar sofralarında 'ne varsa paylaşmak' için misafir olarak bulunmadığını; yemeğiyle, sandalyesiyle, masasıyla evlere gittiğini ve ev sahiplerini bir dekor olarak kullandığını gösteriyor. 

Erdoğan son olarak bir köy evine misafirliğe gidiyor. Ancak şehirde yer sofrasına oturmasının yapmacıklığı eleştirilince bu sefer köy evinde masa kurmayı tercih etmiş yemeği organize edenler.

Fakat evdeki sandalyeler, Erdoğan'ın her türlü etkinliğinde kullanılan sandalyelerle aynı:

HEP AYNI MENÜ

Cantak, Erdoğan'ın misafirliklerinde hep aynı menünün olduğuna dikkat çekerek yemeğin de hazır şekilde götürüldüğünü gösteriyor.

Her menüde şerbet bulunmasını da eleştiriyor: "Bu arada Külliye’den yetkili birileri burayı okuyorsa lütfen şekerli şeyler yedirip içirmeyin Reis’e. Sonra sinirleri bi hopluyor bi düşüyor olan bize oluyor..."

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER