Erdoğan: Şehirlerimizi şantiyeye çevirdik

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehirlerimizin tamamını kısa sürede adeta şantiyeye çevirdik. Milletimizin desteği ve teşvikiyle 18 yılda her alanda Türkiye'nin çehresini değiştirdik" dedi.

Erdoğan: Şehirlerimizi şantiyeye çevirdik

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehirlerimizin tamamını kısa sürede adeta şantiyeye çevirdik" dedi.

 Erdoğan, Malatya ile Sivas arasındaki Karakaya Baraj Gölü üzerinde inşa edilen yeni Tohma Köprüsü'nün açılış törenine canlı bağlantıyla katıldı.

"Hükümete geldiğimizde önceliklerimizin başına ülkemizi eğitimden sağlığa, ulaşımdan enerjiye, toplu konuttan spora kadar her alanda kalkındıracak projeleri yerleştirdik" diyen Erdoğan,

"Şehirlerimizin tamamını kısa sürede adeta şantiyeye çevirdik. Milletimizin desteği ve teşvikiyle 18 yılda her alanda Türkiye'nin çehresini değiştirdik. Bu güçlü altyapı üzerinde hedeflerimizi sürekli büyüttük. Ülkemizi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri haline getirmek için daha büyük projelere, daha büyük yatırımlara yöneldik" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER