Gazeteci Ceyhun Bozkurt'tan Özdağ hakkında flaş iddia

SuperHaber programcısı ve yazarı Ceyhun Bozkurt, İYİ Parti Milletvekili Ümit Özdağ'ın yarın 11:00'da açıklama yaparak partisinden istifa edeceğini söyledi.

Gazeteci Ceyhun Bozkurt'tan Özdağ hakkında flaş iddia

Gazeteci Ceyhun Bozkurt, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ ile yaptığı telefon görüşmesini sosyal medya hesabından duyurdu. Bozkurt, Özdağ ile yaptığı görüşmeden edindiği izlenimleri aktarırken Özdağ için "İYİ Parti'den istifa edecek." dedi.

Özdağ'ın istifa edeceği yönünde bir açıklama yapmadığını söyleyen Bozkurt, kendi izlenimlerinden bu sonuca vardığını aktararak, "İYİ Parti'de ciddi bir sallantı olacak." dedi.

İşte Bozkurt'un o açıklamasının tamamı:

"Gazetecilik aşkı depreşti, Ümit Hoca'yı (@umitozdag) aradım. Yarın saat 11:00'de açıklamayı yapacağını ifade etti. İyi Parti'den istifa edecek. Açıklamalarının detaylarıyla ilgili tüyo istedim ama ser verdi sır vermedi. Sadece "Çok ses getirecek" dedi. Bende merakla bekliyorum.

Bu arada not: İstifa edeceği sonucunu ben çıkardım. Çünkü bu konuda da sır vermedi. Ancak soruma gülümsemesinden bunu çıkardım. Yakından bildiğim için bu gülümsemeyi tanırım. Yine de yarın ki basın toplantısını beklemek lazım.

Konuşmamdan çıkardığım sonuç: Açıklamalar sonrasında İyi Parti'de ciddi bir sallantı olacak. Çünkü, gerek Muharrem İnce ve Teğmen Çelebi'nin gerekse Ümit Özdağ'ın çıkışları, uzun süredir muhalefet tabanında ciddi bir şekilde karşılık buluyor. Özlenen sözler ifade ediliyor.

Örneğin küresel aklın Türk milleti düşmanı aparatlarının da dahil edildiği bir muhalefet söylemi değil de, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş kodlarına sahip çıkılan söylemler HDP'den rahatsız Atatürkçü ve Milliyetçi muhalefet tabanında karşılık buluyor."

İşte o paylaşım: 

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 ay Önce

MÜCADELİNİZİ PARTİ İÇİNDE SÜRDÜRÜN

GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 ay Önce

siz kurucusunuz,gerekirse diğerleri gider

SIRADAKİ HABER