Gaziantep'ten acı haberler: Art arda yüksekten düşme ve intihar olayları

Gaziantep'te son bir haftada 5 binadan düşme ve intihar olayı yaşandı. Olaylar Karataş, Akkent, Ünaldı ve Akyol mahallelerinde yaşandı. 2 erkek, 3 kadın hayatını kaybetti.

Gaziantep'ten acı haberler: Art arda yüksekten düşme ve intihar olayları

Gaziantep'te art arda yaşanan binadan düşme ve intihar olayları dikkat çekti. Olaylar Karataş, Akkent, Ünaldı ve Akyol mahallelerinde yaşandı. 2 erkek, 3 kadın hayatını kaybetti.

*Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Mavikent Mahallesi’nde yaşayan Güllü isimli 70 yaşlarındaki kadın saat 5 sularında intihar etti. Yaşlı kadının aile içi şiddetli geçimsizlik nedeniyle hayatına son verdiği iddia edildi.

*Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde Karataş 2 TOKİ Konutları’nda gece saat 3 sularında 17 yaşındaki genç bir kız, dengesini kaybederek aşağıya attı. Genç kız olay yerinde hayatını kaybetti.

*Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Akkent Mahallesi Girişim Sitesi'nde bir kadın 6. kattan düştü. İsmi henüz bilinmeyen kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

*Ünaldı Mahallesi'nde yaşanan olay, iddiaya göre, 17 yaşındaki Harun Ö., kız arkadaşı ile evlenmek istedi. Ancak aile, kabul etmedi. Harun Ö. de annesi ile babasının terasta oturduğu sırada, oturma odasının tavanına iple kendini astı.

*Gaziantep'in Şahinbey İlçesi Akyol Mahallesi'nde marangozluk yapan 59 yaşındaki 5 çocuk babası Şahin B, maddi sıkıntılar sebebiyle intihar etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER