Hakan Taşıyan'ın durumu kritik, acil nakil gerekiyor

Şarkıcı Hakan Taşıyan'ın son durumu ile ilgili yapılan açıklamada şarkıcının durumunun kritik olduğu, acil böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği ifade edildi.

Hakan Taşıyan'ın durumu kritik, acil nakil gerekiyor

Bir süredir tedavi gören Hakan Taşıyan'ın son durumu ile ilgili yapılan açıklamada şarkıcının durumunun kritik olduğu, acil böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği ifade edildi.

Hakan Taşıyan'ın resmi hesabından şu açıklama yapıldı:

Hakan taşıyan sevenlerine önemli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından (aile bireylerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır.

Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır.

Hakan Taşıyan sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktor” olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER