Hulusi Akar ve Süleyman Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Meclis'teki Gara operasyonu bilgilendirmesinden önce, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

Hulusi Akar ve Süleyman Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'na ziyaret

TBMM Genel Kurulu’nda bugün Gara operasyonuyla ilgili genel görüşme yapılacak. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gündem dışı söz alarak bilgilendirme yapacak. Akar ve Soylu bugün saat 12.00’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nu ziyaret etti.

Akar ve Soylu'yu kapıda, CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak karşıladı. Görüşmede CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de yer aldı.

İşte o görüntüler:

İki bakan 13.00’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli‘yi, saat 14.00’da da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘i ziyaret edecek. Görüşmelerin konusunun GARA operasyonuyla ilgili bir bilgilendirme olduğu öğrenildi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bölücü teröristlerin Gara’da 13 Türk vatandaşını katletmesiyle ilgili olarak dün şunları söylemişti: İşin gerçeği nedir bunları anlatacağız. Bunları arkadaşlarımız anlatacaklar. İşin içinde olan bizzat Savunma Bakanım, Genelkurmay Başkanım, İçişleri Bakanım anlatacaklar ki hakikat ortaya çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER