İstanbul'da korkutan manzara...

İstanbul'da kuvvetli rüzgar, bazı bölgelerde çatıları uçurdu, ağaçları kökünden söktü. Fırtına sebebiyle araçlarda maddi hasar oluştu.

İstanbul'da korkutan manzara...

İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan kuvvetli rüzgar hayatı olumsuz etkiledi.

Hafif yağmurla birlikte Beşiktaş, Bağcılar, Şişli, Beyoğlu ve Esenler'de etkisini gösteren fırtına, Anadolu Yakası'nda Beykoz ve Üsküdar'da etkili oldu.

AĞAÇ KÖKÜNDEN SÖKÜLDÜ

Şiddetli rüzgar nedeniyle Silivri sahilde bir iş yerinin totem tabelası devrildi, Fatih Mahallesi Bıldırcın Sokak'ta da ağaç kökünden sökülerek elektrik direğinin üzerine devrildi.

Ağacın devrilmesinin ardından ihbar üzerine çok sayıda ekip sevk edildi. Çevrede güvenlik önlemi alınırken, ekipler direkte elektrik akımını keserek ağacı kaldırmak için çalışma başlattı. 

Fotoğraf: DHA

Gaziosmanpaşa'da da bazı binaların çatıları yerlerinden sökülerek yollara düştü. 

KAMERİYE İKİ ARACIN ÜSTÜNE DÜŞTÜ

Fırtına, Avcılar'daki Ambarlı Mahallesi Çimenli Sokak'taki bir binanın çatı katında bulunan kameriyeyi sökerek uçurdu. Savrulan kameriye yolun karşı tarafındaki bir binanın ön cehpesine çarparken buradaki birçok pencerenin kırılmasına neden oldu. 

Fotoğraf: DHA

Esenler'de de Nene Hatun Mahallesi'ndeki bir binanın çatısı şiddetli rüzgardan uçarak sokağa düştü. Burada da iki otomobil hasar gördü.

Fotoğraf: DHA

SULTANGAZİ'DE BİNANIN ÇATISI UÇTU 

Sultangazi'de bulunan Gazi Mahallesi'nde bir binanın çatısı büyük gürültü ile caddeye uçtu. Bu sırada sokakta bulunanlar kaçarak çatının altında kalmaktan kurtuldu. Ancak araçlarda hasar meydana geldi.  

Fotoğraf: DHA

İşte İstanbul'da fırtınanın yol açtığı felaketin fotoğrafları: 

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER