Kavga çıkaracak sözler...

Gelecek Partisi'nden çok konuşulacak bir video geldi. "Kendinize gelin! Siz o emanete ihanet ettiniz" denilerek paylaşılan videoda Cumhur İttifakı ortakları Erdoğan ve Bahçeli'nin sözlerine yer verildi. 2 ortağın sözlerine cevaplar Davutoğlu'ndan geldi. Videoda Berat Albayrak'a da sıkça yer verildi.

Kavga çıkaracak sözler...

Ahmet Davutoğlu'nun genel başkanı olduğu Gelecek Partisi'nin sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir video yayınlandı. Video Erdoğan'ın, "Kardeşlerim emaneti kime veriyorsanız hesabı da ondan sormalısınız değil mi?" sözü ile başlarken Erdoğan'a cevap ise Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu tarafından verildi. Davutoğlu, "Kendinize gelin! Siz o emanete ihanet ettiniz" dedi.

Erdoğan'ın, "Türkiye'nin ekonomisinin sorumlusu benim, ben..." sözleri yer alırken, Davutoğlu araya girip "ahlaklarıyla" dedikten sonra Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan Instagram üzerinden istifa eden Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın, "Dolarla mı maaş alıyorsunuz?" sözleri bulundu. Devamında Davutoğlu, "Yolsuzluklarıyla" dedikten sonra Cumhur İttifakı'nın diğer ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin AKP'ye muhalif olduğu dönemki şu sözlerine yer verildi:

Yolsuzluk mekanizmasının mimarı AKP'dir.

"Tam bir eski Türkiye iktidarı ile karşı karşıyayız" diyen Davutoğlu'nun sözlerinden sonra Erdoğan ile Bahçeli'nin el ele görüntüleri videoda yer aldı. Hemen arkasından ise Vatan Partisi'nin Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, "Ben Erdoğan'a güveniyorum" sözleri videoda yer buldu.

Davutoğlu, "Bu enkazın üstünü örtecek kılıf bulamazsınız sayın Erdoğan. Bu ülke sizin borsanız, pazarınız, dükkanınız değil. Bu ülkede bir millet yaşıyor, millet" dedikten sonra koronavirüs kısıtlamasının ilk akşamında İstanbul'daki bir alt geçitte evsizlerin yerlerde yatan görüntüleri gösterildi.

Erdoğan'ın, "Sen ülkeye bak, ülkeye... Ülke nerede?" sözlerine Davutoğlu videoda şu karşılığı verdi:

Onurlu insanlardan oluşan bir millet.

Davutoğlu'nun sözlerinin hemen ardından Erdoğan'ın sözleri yer bulurken, görüntüde ise gülen Berat Albayrak göründü. Erdoğan'ın şu sözleri yer aldı:

Bazı işler vardır ki telafisi mümkün değildir. 

Berat Albayrak'ın istifasında Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan "affını istedi" açıklamasına göndermede bulunanan Davutoğlu, "Böylesine bir yıkımdan kimse afla kurtulamaz. Önce bu memlekete bunca zararı verenler hesap verecek" dedi. Götüntüde ise Berat Albayrak'ın kahkahalar attığı görüntüler yer aldı.

İşte çok konuşulacak o video:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER