Kongrede 'tedbir' mesajı atan başkan koronavirüse yakalandı

AKP'nin 7. Olağan Kongresi'nde vatandaşa 'tedbir' mesajı atan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Kongrede 'tedbir' mesajı atan başkan koronavirüse yakalandı

AK Parti'nin 24 Mart'ta gerçekleştirdiği 7. Olağan Kongresi'ne katılan ve 'lebaleb' salonda Kayseri halkına "evden çıkmayın" mesajı gönderen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Covid-19 test sonucunun pozitif olduğunu duyurdu. 

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını duyurdu. Büyükkılıç, "Yaptırmış olduğum koronavirüs test sonucunun pozitif olduğunu öğrendim. Şu an sağlık durumum iyi, evimde istirahat etmekteyim. Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin. Arayıp soran bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum" dedi.

VATANDAŞLARA GÖNDERDİĞİ MESAJLA TEPKİ TOPLAMIŞTI

24 Mart tarihinde yapılan AK Parti'nin 7. Büyük Olağan Kongresi'nde görüntülenen ve tam da o esnada Kayserili vatandaşlara sms ile "evden çıkmayın" mesajı atan Büyükkılıç, eleştirileri üzerine çekmişti. Bu olaydan iki gün sonra ise yine Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşıma araçlarında konuşmak yasaklanmış bu da vatandaşların tepkisine neden olmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER