Koronavirüse rağmen İstanbul Havalimanı'na uçuşlar devam ediyor

Barış Yarkadaş, tüm dünyaya uçuşların durdurulmasının ardından İstanbul Havalimanı'na Katar, İran ve Rus uçaklarının gelmeye devam ettiğini duyurdu.  

Koronavirüse rağmen İstanbul Havalimanı'na uçuşlar devam ediyor

CHP 26. Dönem Milletvekili ve Gazeteci Barış Yarkadaş, tüm dünyaya koronavirüs tedbirleri kapsamında uçuşların durdurulmasının ardından İstanbul Havalimanı'na Katar, İran ve Rus uçaklarının gelmeye devam ettiğini duyurdu.

CHP'li Barış Yarkadaş'ın sosyal medya hesabından İstanbul Havalimanı'na Katar, İran ve Rus uçaklarının gelmeye devam etmesini duyurduğu açıklamaları şöyle:

1- THY, virüs hareketliliğini engellemek için yurtdışı uçuşlarını durdurdu. Katar Hava Yolları ise hiçbir şey yokmuş gibi İstanbul Havalimanı'na iniyor, yolcu getiriyor, yolcu götürüyor. Altta, Katar Hava Yolları'nın uçuş bilgilerini gösteren bugüne ait grafikler var. Bitmedi..>>

2-, İran uçağının da İstanbul'dan uçacağı görülüyor. Bitmiyor; Rus Hava Yolları da seferlerine devam ediyor. Şu an Rus uçağı İstanbul'a yaklaşıyor. Ve bugünkü uçuş planında THY'nin Bükreş seferi görünüyor. Açıklama yapın!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER