KRT; birçok kanalı geride bıraktı... Son ankette dikkat çeken sonuçlar

Artıbir Araştırma Şirketi'nin Ocak ayının başında yaptığı anket sonuçları ortaya çıktı. Ankette KRT TV'nin yükselişi dikkat çekti. FOX'un da bulunduğu çok izlenen haber kanalları arasında KRT birçok kanalı geride bırak, 4. oldu.

KRT; birçok kanalı geride bıraktı... Son ankette dikkat çeken sonuçlar

KRT TV'nin son 2 yılda yaptığı atılımlar, yenilikler, yapılan gazetecilik halkın dikkatinden kaçmadı. KRT TV 2020'nin sonunda kadrosuna Türkiye'nin en çok izlenen siyaset programı Şimdiki Zamanı ve gazeteciler Gürkan Hacır, İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş, akademisyen Elfin Tataroğlu ve duayen gazeteci Uğur Dündar'ı da katarak gücüne güç katmıştı.

Genç, dinamik ekibin yanında usta isimlerle yolunda emin adımlarla ilerleyen KRT TV'nin Genel Müdürlüğü'nü Adnan Bulut yaparken, usta gazeteci Zafer Arapkirli sabahları Medya Terapi ile akşamları ana haberde seyirci ile buluşuyor.

Usta gazeteciler, televizyoncular; Serdar Akinan, Hilal Solmaz, Ülkü Çoban, Şebnem Yiğit, Zeynep Gürcanlı, Saygı Öztürk, Yavuz Oğhan, Akif Beki, İnan Demirel, Tulin Daloğlu, Prof. Dr. İlhan Uzgel de KRT ekranlarında sıcak konular, özel konuklarla fark yaratıyorlar.

KRT'deki kaliteli programlar, sıcak haber takibi, yapılan gazetecilik halkın takdirini kazandı. Yapılan iş hem reytinglerde hem de anketlerde kendini gösteriyor.

Artıbir Araştırma Şirketi'nin Ocak ayının başında yaptığı ankette halka "En çok izlediğiniz haber kanalı hangisi?" sorusu yöneltildi.

Birçok kanalı geride bırakan KRT 4. sırada yer alırken FOX TV birinci oldu.

İşte o anket:

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER