KRT TV reytinglerde yine birinci

KRT TV zirvedeki yerini koruyor. KRT üst üste reytinglerde birinci oluyor. Salı gecelerinin vazgeçilmezi, Türkiye'nin en çok konuşulan, izlenen tartışma programı Şimdiki Zaman'da yine birinci oldu. Program, en yakın rakibine en az iki kat fark attı. Şubat ayının ilk üç haftasını birincilikle tamamladı.

KRT TV reytinglerde yine birinci

KRT TV; Şimdiki Zaman programı ile de, dün geceyi yine birincilikle tamamladı. Program, en yakın rakibine en az iki kat fark attı.

Şimdiki Zaman, dün gece de reyting ölçümünde 1. oldu. Program, 34 share alarak çok yüksek bir izlenme oranına erişti. Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman, haber kanalları reyting ölçümünde zirvedeki yerini koruyor.

KRT TV'de, dün gece yayımlanan program, AB grubu reyting ölçümünde 1. oldu.

Programda, Emekli Amiral Türker Ertürk, İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, KRT Ana Haber Sunucusu Zafer Arapkirli, Sözcü Yazarı Uğur Dündar, Sözcü Yazarı İsmail Saymaz, Araştırmacı Elfin Tataroğlu, kamuoyu araştırmacısı İbrahim Uslu ve Gazeteci Barış Yarkadaş yer aldı.

Program tüm haber kanalları içinde salı gecesinin en çok izlenen yayını oldu. Şimdiki Zaman, böylece Şubat ayının ilk üç haftasını birincilikle tamamladı.

KRT TV geçen hafta da üst üste diğer günlerde de birinci olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER