KRT TV yine reytinglerde birinci... KRT TV; NTV'yi, CNN Türk'ü, HaberTürk'ü geride bıraktı

Geçtiğimiz hafta günlerce üst üste reytinglerde zirvede olan KRT TV dün gece de Şimdiki Zaman programı ile reytinglerde açık ara birinci oldu.

KRT TV yine reytinglerde birinci... KRT TV; NTV'yi, CNN Türk'ü, HaberTürk'ü geride bıraktı

KRT TV reytinglerde zirvedeki yerini koruyor. KRT TV dün gece yine açık ara birinci oldu. KRT Genel Müdürü, gazeteci Adnan Bulut Twitter hesabından reyting sonuçlarını paylaştı. Gazeteci, Bulut, "Bize zirve çok yakışıyor" dedi, zafer işareti ve göz kırpma emojisi kullandı.

İşte Bulut'un o paylaşımı:

KRT'nin artık bir televizyon klasiği haline gelen Şimdiki Zaman adlı programı AB Grubu reyting ölçümünde salı gecesinin 1.'si oldu. İkinciliği CNN TÜRK aldı, üçüncü ise NTV oldu.

Gürkan Hacır'ın sunduğu, Sözcü Yazarları Uğur Dündar, İsmail Saymaz, Araştırmacı - Yazar Elfin Tataroğlu ve Barış Yarkadaş'ın daimi konuk olarak katıldığı programda Türkiye'nin gerçek gündemleri ele alındı.

Programın birinci bölümüne, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin avukatları Özgür Urfa ve Can Atalay'ın yanı sıra, Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Berkay Yamaner katıldı.

İkinci bölümde ise CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İYİ PARTİ Milletvekili Aytun Çıray ve Gezici Araştırma'nın Genel Müdürü Murat Gezici yer aldı.

PROGRAM DEVAM EDERKEN İLGİNÇ BİR OLAY AŞANDI

CHP'li Engin Özkoç'un KRT TV'de yaptığı açıklamalar program devam ederken diğer haber kanallarında tartışıldı. Diğer haber kanallarının da KRT TV'yi izlediği, takip ettiği ortaya çıktı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC
TC - 3 ay Önce

BRAVO !!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER