KRT yine zirvede, yine reytingleri salladı

KRT TV her geçen gün yükselişini bir adım öteye taşıyor. Reytinglerde ipi göğüsleyen KRT TV dün gece en yakın rakibine 8 puan fark attı. Türkiye'nin en çok konuşulan ve tartışılan siyaset programı Şimdiki Zaman 7 hafta üst üste birinci oldu.

KRT yine zirvede, yine reytingleri salladı

KRT TV'de salı geceleri yayımlanan Şimdiki Zaman, AB grubu izleyici kategorisinde saat 20.00 - 00.00 arası en çok izlenen program oldu. Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman'ın daimi konukları; duayen isim Uğur Dündar, Sözcü yazarı İsmail Saymaz, gazeteci Barış Yarkadaş ve akademisyen Elfin Tataroğlu.

Şimdiki Zaman'ın dün geceki konukları ise; Prof. Dr. Kayıhan Pala, HDP Genel Başkan Yardımcısı Garo Paylan, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, AKAM Başkanı Kemal Özkiraz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı Kenan Nuhut'tu.

Yarkadaş, Damga Gazetesi'ne yaptığı açıklamada "Kendi kategorimizde en çok izlenen program olma özelliğini koruyoruz. Bu gerçek dün gece de değişmedi. Ancak artık reyting tablosu açıklamayacağız" dedi.

Yarkadaş, "Tam yedi haftadır AB kategorisinde birinci oluyoruz. Bu başarıda duayen gazeteci Sözcü Yazarı Uğur Dündar'ın çok büyük katkısı var. Uğur Dündar'ın deneyimlerini paylaşması bize büyük güç veriyor." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER