Mansur Yavaş'ın KRT'ye çıkması Melih Gökçek'i rahatsız etti...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın KRT'ye çıkması Melih Gökçek'i rahatsız etti. KRT TV Genel Müdürü, gazeteci Adnan Bulut Gökçek'e, "KRT’de gazetecilere soru verilmez. Gazeteciler özgür iradeleriyle hesap kitap ihale hesabı yapmadan soru sorarlar. Sizi de bekleriz. Bizzat ben ağırlamak isterim sizi. Birikmiş çok sorum var" diyerek açık çağrıda bulundu.

Mansur Yavaş'ın KRT'ye çıkması Melih Gökçek'i rahatsız etti...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş KRT TV'de Gürkan Hacır moderatörlüğünde gazeteciler İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş, akademisyen Elfin Tataroğlu ve duayen isim Uğur Dündar'ın sorularını yanıtlayacak.

Ankara'nın Başkanı Mansur Yavaş'ın KRT'ye çıkması Melih Gökçek'i rahatsız etti. Gökçek yine asılsız iddialarla saldırdı. 

Gökçek, "BU GECE KRT TV DE MANSUR YAVAŞ PROGRAMA ÇIKIYOR. PROGRAMA @gurkanhacir, @ismailsaymaz, @barisyarkadas, @ElfinTataroglu, @ugurdundarsozcu
 
AŞAĞIDA 13 SORU VERİYORUM. 5 PROGRAMCI BU SORULARI SORABİLİR Mİ? YOKSA AHBAB ÇAVUŞ İLİŞKİSİ Mİ OLACAK? SORULARI YAZARLARA DA GÖNDERİYORUM" diye yazdı.

Gökçek'e jet hızıyla yanıt KRT TV Genel Müdürü, gazeteci Adnan Bulut'tan geldi. Gazeteci Bulut, Gökçek'in tweetini alıntılayarak, "KRT @krtkulturtv‘ye sizi de bekleriz Sayın @06melihgokcek Alışkın değilsiniz belli ki; KRT’de gazetecilere soru verilmez. Gazeteciler özgür iradeleriyle hesap kitap ihale hesabı yapmadan soru sorarlar. Sizi de bekleriz.Bizzat ben ağırlamak isterim sizi. Birikmiş çok sorum var." ifadesini kullandı.

İşte o paylaşım:


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 ay Önce

asnan bey melih bey çok cesurdur gelir krt de sorularınızı yanıtlar

SIRADAKİ HABER