Menzilci GATA Başhekim Yardımcısı hakkında flaş gelişme

Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin başhekim yardımcılığı görevini yürüten ve medeni kanunu hedef alan Dr. Ali Edizer'in yeni skandalları ortaya çıktı. CHP için çirkin ifadeler kullanan Ezider, kendisinin hedef alınmasını da Ermenistan'a, FETÖ'ye bağladı. Hastanede tedavi gören eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz için de çirkin ifadeler kullandı. Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu tarafından hakkında inceleme başlatılan Edizer, sözleşmesi feshedilerek görevinden alındı.

Menzilci GATA Başhekim Yardımcısı hakkında flaş gelişme

Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin başhekim yardımcılığı görevini yürüten ve medeni kanunu hedef alan Dr. Ali Edizer'in yeni videosu ortaya çıktı.

"15 TEMMUZ'DA YARIM KALAN BİR HESABIMIZ VAR"

Edizer yeni videoda CHP'yi darbecilikle suçladı. Ezider, tüm darbeleri CHP için yapıldığını iddia etti. Ezider, "Eyyy CHP'nin militanları, ben sokaktaki vatandaşı çok iyi biliyorum, valla bak 7'den 70'e "15 Temmuz'da yarım kalmış bir hesabımız vardı" diyorlar." dedikten sonra gülerek ve bir süre sessiz kalarak, "Siz bilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Ezider o videosunu, "Bir akıl gelecek ki, akıllar delirecek.
Ve bir devrim, evvelâ devrimi devirecek." ifadeleri ile paylaştı.

İşte o video:

Ezider, CHP düşmanlığını şöyle sürdürdü:

Chp bir parti değil. Türk'e dinini, dilini, ve özünü kaybettirmeye memur, bir katliam müessesesidir. 

[Necip Fazıl Kısakürek]

Ezider'in Atatürk düşmanlığı yaptığı, çirkin ifadelerle Atatürk'e de saldırdığı ortaya çıktı.

İşte Ezider'in o paylaşımları:

Ezider Medeni Kanun ve ikinci eş için söylediklerini Ermenistan'a ve FETÖ'ye bağladı. Şu ifadeleri kullandı:

ESKİ BAŞBAKAN MESUT YILMAZ İÇİN DEDİKLERİ KAN DONDURDU

Ezider eski Başbakanlardan hastanede tedavi gören Mesut Yılmaz için de kan donduran ifadeler kullandı.

Ezider, "Bu arada İmam Hatip Lisesi mezunu gassalimizin bir avuç dolusu pamukla Mesut Yılmaz'ı köşede sabırla beklediğini de ilave edelim. Oldu
#MesutYılmaz" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

"GEREĞİ YAPILACAK"

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Ezider hakkında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştüğünü söyledi.

Özel, "Sosyal medya paylaşımları nedeniyle #GATA'nın Başhekim Yardımcısı Ali Edizer'e partimizde ve kamuoyunda duyulan büyük rahatsızlığı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya ilettim.

Sn. Bakan duyduğu rahatsızlığı ifade etti, yarın gereğinin yapılacağını iletti. 

Konun takipçisi olacağız." dedi.

BAKANLIĞIN GÖZDESİ

Ezider'in 2011-12'de Sağlık Bakanlığı müşteşar danışmanı, 2012'de Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın özel kalem müdürü olduğu ortaya çıktı.

GÖREVDEN ALINAN EZİDER'DEN İLK AÇIKLAMA

Erkeklere boşanmak yerine ikinci eş tavsiyesinde bulunan, eski adıyla GATA, yeni adıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. Ali Edizer'in görevden alındı. Edizer karara ilişkin, "Başım üstüne" açıklamasını yaptı. 

Görevden alınan Edizer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Aldım, kabul ettim Sayın bakanım Fahrettin Koca. Başım üstüne" ifadesini kullandı. 

Edizer, gerici paylaşımlarına tepki gösteren sosyal medya kullanıcılarına yönelik ise "Destek veren ve dua eden kardeşlerime teşekkür ederim. Ortada bir sıkıntı da yok zaten. Klasik CeHaPe hazımsızlığı ve edepten ve hayadan mahrum bir topluluğun sosyal medya üzerinden kendilerine yakışır bayağı yorum ve hakaretler. O kadar. Kem söz sahibinindir..." dedi.

İSMAİL SAYMAZ'DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Gazeteci İsmail Saymaz, Ezider'in görevden alınmasından sonra Twitter hesabından şu değerlendirmeyi yaptı:

“FETÖ gitti, METÖ geldi” derken, üfürüyor değiliz. Dün FETÖ’nün TUSKON adlı iş adamı örgütü vardı, bugün Menzil’in TÜMSİAD’ı var. Kimse Yok Mu Derneği’nin yerini Beşir Derneği... STV’nin yerini Semerkand TV... Fatih’in yerini İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi aldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 16:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cdk
Cdk - 8 ay Önce

Allah seni bildiği gibi yapsın.

Yusuf
Yusuf - 8 ay Önce

Provokatör bu adam...!

Fatma
Fatma - 8 ay Önce

Başhekim yrd ağzına sağlık ne dediyse doğru söylemiş

anannnnn
anannnnn @Fatma - 7 ay Önce

.

Misafir
Misafir - 8 ay Önce

Edizer harbi adammış.

Resul
Resul - 8 ay Önce

Dogrulari soyluyor adam

yazıklar olsun
yazıklar olsun - 7 ay Önce

yalakalıkta en son nokta

SIRADAKİ HABER