MHP kulisinden flaş iddia: Arınç uyardı, Soylu doğruladı, Erdoğan Albayrak'ın istifasını istedi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifası Türkiye'nin birinci gündem maddesi haline geldi. MHP kulislerinde konuşulanlara göre, Bülent Arınç, Berat Albayrak'ın görevine devam etmesi halinde yaklaşık 30 - 40 milletvekilinin istifa edeceğini Cumhurbaşkanına bildirdi.

MHP kulisinden flaş iddia: Arınç uyardı, Soylu doğruladı, Erdoğan Albayrak'ın istifasını istedi

KRT WEB

MHP kulislerinde konuşulanlara göre, Bülent Arınç, Berat Albayrak'ın görevine devam etmesi halinde yaklaşık 30 - 40 milletvekilinin istifa edeceğini Cumhurbaşkanına bildirdi.

ARINÇ UYARDI: ALBAYRAK DEVAM EDERSE 40 MİLLETVEKİLİ GİDER

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, ekonomideki duruma ilişkin bir TV kanalında açıklamalarda bulunmuştu. Arınç'ın ekonominin olumsuz gidişatına yönelik sözleri, önümüzdeki günlerde kabinede önemli değişiklikler gerçekleşebileceği yorumlarına neden olmuştu.

BAKAN SOYLU RAPORU DOĞRULADI.. 

MHP kulislerinden gelen bilgiye göre, Bülent Arınç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı bir görüşmede, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın görevine devam etmesi halinde yaklaşık 30-40 miletvekilinin DEVA Partisi ve Gelecek Partisi'ne geçeceklerini iletti. Bu rapor doğrultusunda harekete geçen Erdoğan, Süleyman Soylu'dan durumu araştırmasını istedi. 

ERDOĞAN VEKİLLERLE GÖRÜŞTÜ, PEŞİNDEN İSTİFA GELDİ

Soylu'nun bilgiyi doğrulamasının ardından miletvekilleri ile bir araya gelen Erdoğan, durumun ciddiyetini anladı ve Albayrak ile yaptığı görüşmede istifa etmesinin uygun olduğu kanaatini iletti.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 22:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 4 ay Önce

RİZE'Lİ KEMÂLİST MURAT DEMİR - İYİ PARTİ DİKKAT !
https://www.youtube.com/watch?v=ST8FwvbSo9g

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 4 ay Önce

5. BOYUT - 15 TEMMUZ ŞEYTAN TİYATROSU !!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=RaEP2wyUPrc

SIRADAKİ HABER