Milletvekili İsmail Koncuk'tan flaş iddia

Bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk, "BionTech’ten 25 bin doz alınarak bazı kişilerin aşılandığı" iddiasını gündeme taşıyarak, "2. dozu bile yaptırdığı bilgileri var" dedi.

Milletvekili İsmail Koncuk'tan flaş iddia

Bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk, aşı ile ilgili dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi. Alman menşeili BionTech firmasının geliştirdiği ve yüzde 97 oranında etkinlik sağladığı belirtilen koronavirüs aşısının Türkiye'deki bazı kişilere uygulandığı yönündeki iddiaya dikkat çekti. 

Koncuk şu ifadeleri dile getirdi:

"Biontech’in 25 bin aşısı 'elitlere!!!' şeklinde haberler yapılıyor. Bazı kişilerin 2. dozu bile yaptırdığı bilgileri var. Sorsak mutlaka 'gönüllü oldum' diyeceklerdir. Ne kadar fedakar (!) elitlerimiz varmış? Bunlar adaletin, adamlığın eliti değilse, neyin elitidir?

Yazık! Sağlık Bakanı Sayın Koca, sağlık çalışanı hariç, gönüllü olan, hangi siyasetçi, hangi bürokrat ve diğer fedakar elitleri isim isim yayınlasa da, bir bilimsel çalışmada böylesine fedakarlık yapan, göz kırpmadan riski göze alan insanları, millet de bilsin, tanısın, teşekkür etsin!" 

(Gerçek Gündem)

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 19:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER