Müjdeyi KRT Genel Müdürü Adnan Bulut verdi

KRT Genel Müdürü gazeteci Adnan Bulut; geçtiğimiz günlerde Halk TV ile yollarını ayıran gazeteciler; İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır ve akademisyen Elfin Tataroğlu'nun KRT'de olacaklarının müjdesini verdi.

Müjdeyi KRT Genel Müdürü Adnan Bulut verdi

Meclis'te AKP'li Mustafa Canbey sarı basın kartı eleştirilerine yanıt verirken, gazeteci Barış Yarkadaş'ın CHP tarafından işten çıkarıldığını iddia etti. CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç da Canbey'e, "KRT'ye geldi, yer değiştirdi" dedi. Bunun üzerine AKP'li Canbey cevap veremedi. Özkoç ile Canbey arasında yaşanan bu diyalaog Meclis tutanaklarına da geçti.

TBMM'de yaşanan tartışma ve Meclis tutanakları KRT'nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

İşte o tartışma:

İşte o Meclis tutanağı:

MÜJDEYİ ADNAN BULUT VERDİ

TBMM'deki tartışmanın videosunu alıntılayan KRT Genel Müdürü gazeteci Adnan Bulut, muallakta olan, kulislerde konuşulan iddialara son noktayı koydu. Bulut, geçtiğimiz günlerde Halk TV ile yollarını ayıran gazeteciler; İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır ve akademisyen Elfin Tataroğlu'nun KRT'de olacaklarının müjdesini verdi.

"HOŞ GELDİLER KRT'YE"

Gazeteci Bulut, "KRT'ye geldi, KRT'ye" başlığı atılmış habere. 
Madem bu kadar dillendirildi artık müjdeleyelim. Barış da geldi, Gürkan da geldi, İsmail de geldi, Elfin de geldi. Hoş geldiler KRT'ye" dedi, zafer işareti emojisi koydu ve yeni yılda KRT'de olacak isimleri etiketledi.

İsmail Saymaz KRT'nin tweetlerini paylaştı, Bulut'un müjdesine, "Hoşbulduk Adnan abi, çok teşekkür ederim" diyerek yanıt verdi. Barış Yarkadaş da, "Hoşbulduk..." diye yazdı. Elfin Tataroğlu, "Çok teşekkürler, sevgiler..." dedi. Gürkan Hacır da, "Teşekkürler abi." diye yazdı.

İşte o paylaşım:


 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 00:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
tc
tc - 1 ay Önce

güzel !!!

Temel Alkay
Temel Alkay - 1 ay Önce

Demokrasi ve halk düşmanı Halk tv
Seni protesto ediyor ve kınıyorum

Hayri Sezer
Hayri Sezer - 1 ay Önce

Çok sevindim, Krt Tv. 'nin izlenme oranlarını yukselteceklerdir, yollari açık olsun.

Sadettin Doğan
Sadettin Doğan - 1 ay Önce

CHP tarihinde hiç bir zaman demokrat olmadıki, örnek k. Kılıçdaroğlu 10 tane seçim kaybetti ama sanki çiviyle çakmışlar. Parti içi işleyiş tam bir ali cengiz misali.

Orkun
Orkun - 1 ay Önce

Hangi gün yayında olacak

SIRADAKİ HABER