Müvekkiliyle cinsel ilişkiye girerken hâkime yakalandı 

Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan olarak görülen bir duruşmada avukat, kamerasını açık unutarak müvekkiliyle cinsel ilişkiye girerken yakalandı. Peru’da olan ilginç olayda, duruşmanın yargıç John Chahua Torres, avukata soruşturma başlatılması talebinde bulundu. 

Müvekkiliyle cinsel ilişkiye girerken hâkime yakalandı 

Söz konusu ilginç olay Peru’da gerçekleşti. Hector Paredes Robles isimli bir avukat, korona nedeniyle uzaktan sanal olarak görüşülen duruşmada kamerasını açık unuttu. Avukat Robles, kamerasını açık unutunca müvekkiliyle cinsel ilişkiye girerken yakalandı. Söz konusu olayı gören davanın yargıcı John Chahua Torres, “Kamu ahlakına aykırı olan ve ulusal düzeyde kaydedilmeleri nedeniyle müstehcen eylemlere tanık oluyoruz” dedi. 

MÜVEKKİLİ ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜNE ÜYELİKTEN YARGILANIYOR 

Davada avukat Robles’in cinsel ilişkiye girdiği ismi açıklanmayan kadının, organize bir suç örgütüne yapılan baskınla gözaltına alınan kişilerden biri olduğu ifade edildi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamuoyu
Kamuoyu - 4 hafta Önce

KRT ye hiç yakıştıramadım bu 3.sayfa kalitesiz magazin haberini... KRT de Seviye ve kalite çok düşmeye başlamış anlaşılan, bu da takipçi düşmesi olarak yansır KRT ye.. Lütfen haberleri özenle seçiniz... kamuoyunun böyle bir habere ihtiyacı var mı ???

SIRADAKİ HABER