Naifoğlu Holding Bünyesindeki Class Petrol, İstasyon ve İstihdam Sayısını Artıracağını Paylaştı

Naifoğlu Holding bünyesinde hizmet veren Class Petrol, yatırımlarına devam ediyor. Önümüzdeki 3 yıl için hedeflerini duyuran şirket, hem istasyon hem de istihdam sayısını artıracağını belirtti.

Naifoğlu Holding Bünyesindeki Class Petrol, İstasyon ve İstihdam Sayısını Artıracağını Paylaştı

Naifoğlu Holding bünyesinde hizmet veren Class Petrol, yatırımlarına devam ediyor. Önümüzdeki 3 yıl için hedeflerini duyuran şirket, hem istasyon hem de istihdam sayısını artıracağını belirtti. Class Akaryakıt Naifoğlu Holding bünyesinde çalışan 50 tane akaryakıt istasyonu bulunuyor. Şirket 2023 yılına kadar bu sayıyı 250’ye çıkaracağını açıkladı. Buna bağlı olarak da şirketin istihdam hedefinin 3 bin kişiyi bulması bekleniyor.

İstihdam Sayısını 3 Bine Çıkaracak

2023 yılına kadar 200 istasyon daha açarak toplamda 250'ye ulaşmayı hedefleyen akaryakıt şirketi Class Petrol, yatırımlara devam edeceğini de duyurdu. Sektördeki pazar payını artıran bu yatırımlarla istihdam sayısını 3 bine çıkarmayı hedefliyorlar. Şirket açıklamalarında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu ekonomiye dair planlanan çalışmalara da vurgu yaptı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, iş dünyasının istihdam oluşturduğunu ancak yeterli gelmediğini dile getirmişti. Başkan Erdoğan'ın bu görüşüne hak verdiğini belirten şirket, her yeni istasyon için onlarca kişiye istihdam sağlanacağını duyurdu. Bu rakamı da her geçen gün artırmak için çalışacağını paylaşan firma, şu zorlu dönemde diğer şirketlerinde Erdoğan'ın çağrısına destek vermesi gerektiğini ifade ediyor.

Yatırım Yapan Kazanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ekonomide başarılı atılımlar yapıldığına dair sözlerine vurgu yapan şirket, reformların devam edeceğini ve yatırım ortamının iyileştirildiğine dair ifadeler paylaştı. Buna bağlı olarak enflasyonla mücadelede ve ekonomide beklenen atılımlarda başarı sağlanmasının öngörülebilir bir yol olduğu düşünülüyor. Şirket yaptığı açıklamada, ekonomiyle ilgili çalışmaların Türkiye'ye yatırım yapan şirketlere ciddi kazanç sağlayacağını belirtiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER