Polisten bankadaki babasını bekleyen çocuğa: Söyle 900 lira daha çeksin

Polis ekipleri maske denetimi sırasında bankadaki babasını bekleyen 15 yaşındaki R.C.'ye, “Babana söyle, 900 lira daha fazla çeksin” diyerek tutanak tuttu.

Polisten bankadaki babasını bekleyen çocuğa: Söyle 900 lira daha çeksin

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Caddesi'nde maske ve kısıtlamalara yönelik yaptığı uygulama sırasında bir bankanın önünde bekleyen R.C.’yi gördü. R.C.’ye neden beklediğini soran polis, bankadaki babasını beklediği cevabını alınca, “Babana söyle 900 lira fazla çeksin. Git babanı çağır gelsin” dedi.

R.C.'nin haber verdiği babası Mehmet Can, çocuğunu banka içerisine sokmak istemediği için dışarıda beklettiğini söyledi. Polis memuru bunun üzerine Mehmet Can'a, “Yayınlanan kararnamede 20 yaş altı kişilerin sokağa çıkma saati belli. Siz çocuğunuzu dışarı çıkarmışsınız. Evden dışarı çıkması da yasak. Ayrıca koruyucu maskesi de yok” ifadesini kullandı.. Ardından kısıtlama kurallarına uyulmadığı gerekçesi ile tutanak tutuldu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cavit Aka
Cavit Aka - 2 ay Önce

Adam insanlıktan bir haber zır cahil. Babana söyle 500 TL fazla çeksin diyerek çocuğa git çağır gel demek nasıl bir zihniyet. Polis devletine kadar gidiyor işler böylesi zır cahillerin beline silah yasayla yetki veriyoruz. Bunlar gözünü kırpmadan 15 yaşında çocuğa silah kullanır şüpheniz olmasın. Bu konularda bizim polisimizin sicili çok kötü bir zamanlar Manisa Emniyet Müdürlüğünde işkence yapılmıştı 15 yaşında genç çocuğumuza

Sabri serbest
Sabri serbest - 2 ay Önce

Bu polisler acınacak bir durumda bunlardan çoban bile olmaz , bunların beyinleri alınmış insanlıktan nasibini almamışlar ,tabi ki hepsi aynı değil bir kısmı ak polisler

SIRADAKİ HABER