Sedat Peker'in nerede olduğu ortaya çıktı

Alaattin Çakıcı'nın İnfaz Düzenlemesi kapsamında hapisten çıkmasına sayılı günler kala yurtdışına çıkan ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından tutuklattırılacağı iddia edilen organize suç örgütü lideri Sedat Peker Karabağ'da ortaya çıktı, jet ski keyfi yaparken görüntülendi

Sedat Peker'in nerede olduğu ortaya çıktı

Alaattin Çakıcı'nın İnfaz Düzenlemesi kapsamında hapisten çıkmasına sayılı günler kala yurtdışına çıkan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Türkiye'den kaçtığı iddia edilmişti.

Yine Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Peker'i tutuklatmak istediği öne sürülmüştü. Peker bu iddiaları kısmı olarak doğrulamıştı. Yurt dışına çıkarken uçağının bekletildiğini çok sayıda kişiden Berat Albayrak'ın kendisini tutuklatmak istediğini söylediğini belirtmişti.

Peker, sosyal medya kanalıyla yayınladığı videoda, “Beni yok etmeye çalışıyor” dediği Berat Albayrak hakkında da yeni açıklamalarda bulunmuştu. Peker, sözlerinin yanlış anlaşıldığını, oyuna getirildiğini iddia ederek, Bakan Albayrak’a kendisini düşman edenlerin FETÖ’cüler olduğunu savunmuştu, özür dilemişti.

Peker, Alaaddin Çakıcı ile de aralarında bir sorun kalmadığını, telefonda görüştüklerini açıklamıştı.

Bu süreçte Balkanlarda olduğunu bilinen Peker Karadağ'da ortaya çıktı. Peker'in Karadağ'da jet ski ile keyif yaparken kaydedilen görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

İşte o görüntüler:


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER