Trendyol'da satılan ürüne tepki yağdı

Trendyol'da faaliyet gösteren 'hediyehanem' isimli bir mağazanın ürünü, sosyal medyada tepki çekti. Trendyol, gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı. Açıklamada, 'Ürünlerin satıcısıyla ilgili gerekli tüm işlemler yapılarak platformumuzdaki satışları durduruldu' denildi.

Trendyol'da satılan ürüne tepki yağdı

İzmir'de yaşanan 6,9'luk depremin ardından İzmir'deki çalışanlarına 'mesaiye devam' şartı koştuğu için tepki alan Trendyol, yeni bir skandala imza attı.

Trendyol'da faaliyet gösteren 'hediyehanem' isimli bir mağazanın ürünü, sosyal medyada tepki çekti.

Trendyol'un ürünün satışına izin vermesi birçok kişinin tepkisini çekerken, sosyal medya hesaplarından Trendyol'a tepki gösterenler bir açıklama yapılmasını istedi.

SKANDAL ÜRÜN

Depremden sonra enkazdan sağ çıkarılan Elif bebeğin, itfaiyecinin elini tuttuğu görüntüler sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Trendyol'da satılan kupada Elif Perinçek'in itfaiyecinin elini tuttuğu anın fotoğrafının basıldığı görüldü.

Trendyol'un sattığı bu ürüne sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken, firmadan henüz bir açıklama yapılmadı. 

Trendyol'da görülen bu üründen sonra hediyehanem isimli mağazanın internet sitesinde Elif Perinçek'in itfaiyecinin elini tuttuğu anın görüntüsünü basıp sattığı çok sayıda ürün olduğu ortaya çıktı.

TRENDYOL'DAN AÇIKLAMA

Trendyol'dan yapılan açıklamada şöyle denidi:

Trendyol olarak sosyal medyada gündeme gelen "Umudunu Asla Kaybetme" ürününe ilişkin kamuoyunu bilgilendirmek isteriz.

Kamuoyunda hassasiyet yaratan bir ürünün platformumuzda yer alması bizim için kabul edilemez. Söz konusu ürünleri platformumuzda yer aldığını tespit ettiğimiz anda derhal satıştan kaldırdık. Ürünlerin satıcısıyla ilgili gerekli tüm işlemler yapılarak platformumuzdaki satışları durduruldu. Aynı hassasiyeti paylaştığımız tüm müşterilerimize uyarıları için teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER