'Türkiye'de bardak yoktu' diyen AKP'li Mahir Ünal'a Behzat Uygur'dan bomba gönderme

Çiftçinin iPhone telefon kullanmasını eleştirmesiyle gündemden düşmeyen AKP'li Mahir Ünal, aynı programda Türkiye’de bir dönem bardak olmadığını iddia etti. Ünal'a yanıt tiyatro oyuncusu Behzat Uygur'dan geldi. 

'Türkiye'de bardak yoktu' diyen AKP'li Mahir Ünal'a Behzat Uygur'dan bomba gönderme

Katıldığı canlı yayında çiftçinin iPhone telefon kullanmasını eleştiren AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal çok tartışılmıştı. 

"BARDAK YOKTU"

Ünal aynı programda "Ben hep şu örneği veriyorum: Diyorum ki elimizde bir bardak var. Biz 18 yılda bu bardağın yüzde 70’ini doldurduk. Ama yüzde 30’u boş. Şimdi bu bardağın yüzde 30’luk boşluğunu da konuşalım, yüzde 70’lik doluluğunu da konuşalım. Çünkü bir dönem bu ülkede bardak yoktu.

Yani bırakın bardağın içindeki suyu, bardak yoktu. Ama şu anda bu bardağı yüzde 70 oranında doldurmuşuz. Yüzde 30’luk boşluk var mı var? Peki biz bu yüzde 30’luk boşluğu da Allah’ın izniyle doldurur muyuz, doldururuz.” ifadelerini kullandı.   

İşte o sözler:

BEHZAT UYGUR'DAN OLAY GÖNDERME 

Ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur'un oğlu Behzat Uygur, geçmişte kardeşi Süheyl Uygur ile yaptıkları Şahane Pazar programından bir görüntü paylaşarak "Madem yoktu. Bu bardak oyununu nasıl yapıyorduk" ifadelerini kullandı. Uygur'un bu paylaşımı sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve beğeni rekoru kırdı.

YORUM EKLE