Uğur Dündar'dan 'Kürşat Ayvatoğlu' olayı ile ilgili bomba Numan Kurtulmuş göndermesi

Usta Gazeteci Uğur Dündar, KRT TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman programında AKP'li büro personeli Kürşat Ayvatoğlu olayı konuştu.

Uğur Dündar'dan 'Kürşat Ayvatoğlu' olayı ile ilgili bomba Numan Kurtulmuş göndermesi

Usta Gazeteci Uğur Dündar, lüks araç içinde uyuşturucu kullandığı görüntüler infial yaratan AKP'li büro personeli Kürşat Ayvatoğlu hakkında AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un HAS Parti Genel Başkanı olduğu  dönemde AKP'yi suçladığı, 'Harun gibi gelip Karun gibi olanlar' sözünü hatırlattı.

KRT TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman programında gazeteciler Uğur Dündar, İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş ve Elfin Tataroğlu gündeme ilişkin değerlenndirmelerde bulundu.

Uğur Dündar, lüks araç içinde uyuşturucu kullandığı görüntüler infial yaratan AKP'li büro personeli Kürşat Ayvatoğlu hakkında yaptığı açıklama şöyle:

"Dikkat ederseniz AKP iktidarında biz yaklaşık, bundan 10 yıl önce AKP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş ile sık sık röportaj yapardık.

Orada HAS Parti Genel Başkanı olarak AKP iktidarını eleştirirken, "Bunlar Harun gibi gelip, karun olanlar" derdi. Bu deyimi Türk siyaset hayatına önce Prof. Numan Kurtulmuş soktu. Harun gibi gelip, karunlaşmak... Çok yoksul durumdan gelip, ultra zengin olmak AKP'de yaygın bir olgu olarak karşımıza çıkıyor.

Bu partinin çeşitli kademelerinde görev alanlar geçmişlerine baktığınızda ve bugünle kıyasladığınızda, madalyonun  yüzü-tersi gibi bir görüntü arzediyorlar. Yani siyah-beyaz gibi çok farklı iki görüntü ile karşı karşıya kalıyoruz.

19 yılda biz çok büyük bir yolsuzluk soruşturmasıyla kaldık mı? 17-25 Aralık'ı saymıyorum. Çünkü 17-25 Aralık tapeleri görünürde bir yolsuzluk belgesi izlemini vermesine karşın. Hukuk dışı yollardan elde edilen görüntüler ve kayıtlar olduğu için yargıda delil olarak kabul edilmeyecek ögeler.

Ama eskiden bizler yolsuzluk haberleri yaptığımızda savcılar bazen re'sen soruşturma başlatırlardı. Yani ekranda yolsuzluk haberini yayınlardık. Savcılar bunu ihbar kabul edip, kendiliklerinden soruşturmayı başlatırlardı"


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
RECO LUSİFER
RECO LUSİFER - 3 hafta Önce

bu dini bütün, alnı secdede, her tarafı oynak kokainman kardeşimizin para kaynağı: ''PEZEVENK'lik'' Uğur abi !

128 MİLYAR $ + 5 TRİLYON $ (20 SENEDE YAĞMALADIĞIN !) NERDE ULAN BOP'ÇU RECEP ?
128 MİLYAR $ + 5 TRİLYON $ (20 SENEDE YAĞMALADIĞIN !) NERDE ULAN BOP'ÇU RECEP ? @RECO LUSİFER - 3 gün Önce

128 MİLYAR $ + 5 TRİLYON $ (20 SENEDE YAĞMALADIĞIN !) NERDE ULAN BOP'ÇU RECEP ?

https://www.youtube.com/watch?v=cyZEYlZydOU
https://www.youtube.com/watch?v=cyZEYlZydOU @RECO LUSİFER - 3 hafta Önce

.

TC İsmet
TC İsmet - 3 hafta Önce

helaal Uğur beycim..

ÜMMET
ÜMMET - 3 hafta Önce

OLSUN AMA MÜSLÜMAN !!!!!!

TCHurşit
TCHurşit - 3 hafta Önce

çok namuslu pezevenktir ! ::)))))

ATATÜRKÇÜLER BİRLEŞMEDİKÇE, VATAN HAİNİ BOP'ÇU RECEP GİTMEZ ULAN !
ATATÜRKÇÜLER BİRLEŞMEDİKÇE, VATAN HAİNİ BOP'ÇU RECEP GİTMEZ ULAN ! - 2 hafta Önce

.

SIRADAKİ HABER