Yılmaz Vural'ın ailesi açıklama yaptı

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Yılmaz Vural'ın sağlık durumu ile ilgili Emre Vural, 'Babamız Yılmaz Vural'ın kan değerleri bugün daha iyi durumda ve tedavisi yoğun bakımda devam ediyor' açıklamasını yaptı.

Yılmaz Vural'ın ailesi açıklama yaptı

Koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan teknik direktör Yılmaz Vural'ın sağlık durumuyla ilgili ailesinden açıklama geldi.

Yılmaz Vural'ın oğlu Emre Vural, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Babamız Yılmaz Vural'ın kan değerleri bugün daha iyi durumda ve tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Mesajlarınız, aramalarınız ve dualarınız için çok teşekkür ederiz'' ifadelerini kullandı.

Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, Yılmaz Vural'ın sağlık durumuyla ilgili dün açıklamalarda bulunmuştu.

Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu'nun açıklamasında, "19 Kasım'da Covid-19 tanısı alarak tedavisine başlanan Yılmaz Vural, ayaktan takip edilmekteyken nefes darlığı gelişmesi nedeniyle, 24 Kasım'da hastanemize yatırılmıştır. Hastanın oksijen ihtiyacının artması üzerine, bugün (27 Kasım) öğle saatlerinde yoğun bakım ünitesine alınarak ventilatör altında takibi devam etmektedir. Hastanın durumu ciddiyetini korumakta olup gelişmeler ailenin izniyle paylaşılacaktır" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER