Demet Sağıroğlu, virüse yakalandığını duyurdu

Amerika’da yaşayan ünlü sanatçı Demet Sağıroğlu koronavirüse yakalandığını duyurdu. Sağıroğlu, test yaptırmadığını ancak yüksek ateş hariç bütün belirtileri taşıdığını ve ağır geçen günlerin ardından iyileşme dönemine geçtiğini söyledi.

Demet Sağıroğlu, virüse yakalandığını duyurdu

Amerika’da yaşayan ünlü sanatçı Demet Sağıroğlu koronavirüse yakalandığını duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Sağıroğlu, çevresindeki birçok kişinin testinin pozitif çıktığını ve kendisinde yüksek ateş hariç tüm belirtilerin bulunduğunu ifade etti.

Hakkında çıkan haberler nedeniyle açıklama yapma gereği duyduğunu belirten 53 yaşındaki şarkıcı “Evet, New York’ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen. Çevremizde birçok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum. Test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER