Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a: Haddini Bil

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp televizyonu yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'a sert tepki gösterdi.

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a: Haddini Bil

Oğulcan Çağlayan'a 6 maç men cezası verilmesi hakkında konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert tepki gösteren Cengiz, 'Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarını dinledim. Bu kadar sorumsuz bir açıklamayla ilk kez karşılaştım. Karar 4 Aralık'ta alınmış. Bize yeni iletildi. Sayın Ali Koç, bizi ayartan kulüp gibi gösteriyor, 'Bu kulüp bunu hep yapıyor, devamlı yapıyor, gerekli ceza verilsin, gözüm üzerinizde ey Tahkim' diyor. Biz ayartan kulüp değiliz. Gelen 21 sayfa yazıda açıkça Galatasaray ayartan kulüp değildir.' açıklamasını yaptı.

'GALATASARAY, TÜRK FUTBOLUNUN KIBLESİDİR' 

Mustafa Cengiz, UÇK'nın disiplin cezası verme yetkisi olmadığını belirterek, 'Galatasaray herkesin bildiği gibi Türkiye'de futbolun kıblesidir. İster yerli, ister yabancı bütün oyuncular Galatasaray'a gelmek ister, bunu kabul edeceksiniz, bu bir gerçek, bundan rahatsız olmayın. UÇK disiplin cezası vermiş, 6 maç. Böyle bir şey olamaz. UÇK'nın disiplin cezası verme hakkı yok.' 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil Koç
Kamil Koç - 4 gün Önce

Alikoç önce aynaya baksın. Mehmet Topuz transferini düşünsün ayartan kulüp olarak

SIRADAKİ HABER