InfoTRON Markasına Ait Hizmetler Nelerdir?

Yüksek teknoloji dünyasında uzun yıllardan beri çalışmalarıyla süregelen ve bu alanda ön plana çıkmış marka olan infoTRON, bugün birbirinden farklı yüksek teknoloji çözümleri ve hizmetleri sağlayan markalar arasında güçlü bir yere sahiptir.

InfoTRON Markasına Ait Hizmetler Nelerdir?

İş hayatı içerisinde etkin bir iş verimi yaratmak, son kullanıcı tarafında da en son teknolojiye uygun şekilde ürün ve hizmetler vermeyi hedefleyen marka bugün birbirinden farklı dünyaca ünlü markalarla çözüm ortaklığı şekilde çalışmaktadır. Her biri değerli ve stratejik gelişimlerin sonucunda doğan bu markalar bugün 3 boyutlu çözümler ve üretimlerle birlikte pek çok şeyi hedefledikleri gibi gerçeğe de dönüştürmektedir.

Endüstriyel bir çözüm arayışı içerisinde, alanınızla ilgili bir ürün yaratma ve geliştirme aşamalarınızda, ürünün modellemelerini yapacağınız, tasarımıyla ilgili pek çok revizyon noktasında mühendislik süreçlerinden faydalanacağınız CATIA ile tanışın. Pek çok alanda çözüm önerileriyle beraber tamamen sistem mimarları ve mühendisler aracılığıyla kullanılabilir; hayal edilen pek çok şeyin gerçeğe dönüştürülmesinde de başarılı bir hizmet olarak bilinir.

3D tasarım noktasında gerçek ve eşzamanlı şekilde çalışan, tüm çalışmalarında da ürün geliştirme aşamasında büyük bir entegre uzmanı olarak bilinen CATIA ile beraber mevcut işlemlere ait ürün gelişimlerinizi başarılı şekilde sağlayabilirsiniz.

VR Dünyasına InfoTRON ile Başlangıç Yapın

Sanal ortam içerisinde herhangi bir kişi, makine ya da yapıyla alakalı etkileşimlerinizi 3 boyutlu görselleştirme süreçleriyle sağlamak ister misiniz? Sanal gerçeklik sistemleriyle beraber kendinizi ait şekilde hissedeceğiniz, en iyi şekilde de faydalanacağınız sanal gerçeklik VR sistemleriyle yüksek gerçeklik hissi ve görüntüsü ile pek çok alanda gerçek hayattan değil de sanal ortamdan ürün gelişimi sağlayabileceksiniz. Benzer şekilde 3D stereo görüntü ile beraber amacına uygun şekilde sistemin avantajlarından faydalanabileceksiniz.

İnteraktivite olarak büyük etkileşimlerle beraber tercih edeceğiniz bu yazılımda, birebir ölçeklendirme gibi gerçeklikten uzak olmayan bir sistemi sanal ortamda kullanabilir ve pek çok alanda da tercih edebilirsiniz. Endüstriyel çalışmalarda ve benzer şekilde birbirinden farklı donanımın, yazılımın etkin olduğu teknoloji dünyasında kusursuz bir entegrasyon kurmak için bu çözümlere ihtiyaç duyulur. En iyi şekilde de bu çözümleri sağlayabilirsiniz.

3 boyutlu teknolojiler kategorisinde gelişim gösteren ve bu alanda gün geçtikte daha da büyük işler başaran marka infoTRON ile birlikte siz de İstanbul veya Ankara’daki ofisleriyle birlikte birebir tanıklık edeceğiniz şekilde görüşebilirsiniz. Yüksek teknoloji konusunda başarılı işler çıkartan, birbirinden farklı çözümler ve hizmetler veren markanın gücü adına endüstriyel alanda  pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hem Türk sanayisi hem de çeşitli alanlarda geniş bir hizmet alanı yaratan infoTRON, bugün tüm müşterilerine en iyi çözümü oldukça optimal bir süre içerisinde sunmak amacıyla uzman teknoloji ekibiyle birlikte çalışıyor. Dünya lideri şirketlerle birlikte ortak çalışmalar sürdürüyor ve birbirinden farklı iş verimliliğinden tutun da ürün ve hizmetler alanında başarılı işler çıkartıyor.

YORUM EKLE