banner126

WhatsApp'ta beklenen özellik geldi

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğini Android için yeni beta sürümde yayınladı. Kullanıcılar yeni özellikle birlikte fotoğraf ve videolarda çizim yapabilecek.

WhatsApp'ta beklenen özellik geldi

WhatsApp, Android için yeni bir güncelleme yayınlayarak beta sürümü 2.22.7.1'e yükseltti. Firmanın son sürümünde yeni bir özellikte ortaya çıktı.

Mesajlaşma servisi WhatsApp, kullanıcıların bir kalem yardımıyla resimlere ve videolara çizim yapmasını sağlayacak bir işlevi düzenliyor. Mevcut kaleme ek olarak WhatsApp, iki yeni kalemi daha bu işleve entegre edecek.

GÖRÜNTÜ BULANIKLAŞTIRMA

WhatsApp’ın test ettiği bir diğer özellik ise görüntü bulanıklaştırma. Daha önce bu işlevin iOS’a geleceği ortaya çıkmıştı ve artık Android için de çalışmalar var.

Bunun yanı sıra bir diğer test aşamasındaki özellik ise WhatsApp masaüstü sürümünde. Buna göre, artık sohbet balonları daha koyu yeşil olacak ve karanlık mod gelecek.

WhatsApp, yeni çizim araçlarını gelecekteki bir güncellemede yayınlamayı planlıyor. Bu özellik geliştirilme aşamasında olduğu için beta test kullanıcıları tarafından kullanılamıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynur Aşkar
Aynur Aşkar - 3 ay Önce

biz neden kullanamıyoruz ozmn

Yaşar KARAKOÇ
Yaşar KARAKOÇ @Aynur Aşkar - 3 ay Önce

Bu WhatsAp pin amına koyim he valla oruspu amı gibi yerinde durmuyor ki sürekli kaşınıyor

Ghftt
Ghftt - 3 ay Önce

Ztn vardi katanlik mod gfftþd

Amiq Əsgərov
Amiq Əsgərov - 3 ay Önce

Bizdə kullanmak istiyoruz

SIRADAKİ HABER