Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını öldürdü, çocuklarını kuyuya attı...

Hindistan'ın doğusundaki Bihar eyaletinde Pappu Kumar isimli bir adam, kendisiyle cinsel ilişkiye girmeyi reddeden karısını öldürdü. Ardından 3 çocuğunu da öldüren Kumar, cesetleri su kanalına attı

Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını öldürdü, çocuklarını kuyuya attı...

Hindistan'ın Bihar eyaletinde Basedi köyünde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Pappu Kumar isimli 37 yaşındaki adım, 15 gündür fiziksel temastan kaçınan karısının cinsel ilişki teklifini reddetmesi üzerine karısını öldürüp, 3 çocuğunu ise canlı canlı su kanalına attı. Çocukların cesedine henüz ulaşılamadı. 

Polis yerel basına verdiği demeçte, adamın verdiği ifadeye dayanarak, "15 gündür ilişki teklifini geri çevirmesi nedeniyle böyle bir cinayet işlemiş. Karısını öldürdükten sonra çocuklarına bakamayacağını düşünerek onları öldürmüş. Çocukların cesedi henüz kanaldan çıkarılmadı" dedi. 36 yaşındaki karısının ardından, 5 ile 3 yaşındaki ve 15 aylık çocuklarını öldürdükten sonra kaçan Kumar, ormanlık bir alanda yakalandı. Polise suçunu iyitar etmesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Salgının geçtiği son iki yılda ülkede aile içi şiddet vakalarının önemli ölçüde arttığı bilgisi verildi. 


 

YORUM EKLE