banner126

Kaybolan 4 yaşındaki çocuk araba kullanırken yakalandı... "Geleceğin Max Verstappen'ini bulduk"

Hollanda'nın Utrecht kentinde annesinin arabasının anahtarlarını alarak aracı kullanan 4 yaşındaki çocuğun küçük bir kaza geçirmesiyle yakalandığı belirtildi.

Kaybolan 4 yaşındaki çocuk araba kullanırken yakalandı... "Geleceğin Max Verstappen'ini bulduk"

Hollanda'nın Utrecht kentinde dört yaşında bir çocuk annesinin arabasını kullanırken bulundu. BBC’den Türkçe’nin haberine göre bulunduğunu Instagram'da duyuran polis yetkilileri, Hollandalı Formula-1 pilotu Max Verstappen'e atıfta bulunarak "Geleceğin Max Verstappen'ini bulduk" ifadelerini kullandı.

Çocuğun kaza yapması sonucu bulunduğu belirtilen olayda, annesinin arabasını park halindeki iki araca çarpan çocuğun pijaması ve çıplak ayaklarıyla olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı, çevredekilerin polisi araması sonucu polis tarafından korumaya alındığı belirtildi.

'BİRAZ ARABA SÜRMEK İSTEDİM'

Çocuğun polislere annesinin uyuduğu esnada arabanın anahtarını alıp "biraz araba sürmek istediğini" anlattığı açıklandı. Yetkililer, çocuğun yanına gittikten sonra yakınlarda terk edilmiş bir otomobil gördüklerini ve kontrollerde bunun çocuğun annesine ait olduğunu anladıklarını belirtti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER