Prens Harry ve Meghan huzuru bulamadı: 9 kez polislik oldular

Kraliyetten ayrılan ve Oprah Winfrey'e verdikleri röportajla gündeme gelen Prens Harry ve Meghan Markle yeni evlerinde de huzuru bulamadı. Çift, Santa Barbara'daki evlerinde 9 kez polislik oldular.

Prens Harry ve Meghan huzuru bulamadı: 9 kez polislik oldular

Prens Harry ve Meghan Markle, Santa Barbara'da aldıkları evde davetsiz misafirlerle boğuşuyor. Çiftin eve taşındıklarından bu yana izinsiz giriş nedeniyle 9 kez polise başvurduğu öğrenildi.

Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak ABD'ye yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle, aradıkları huzuru orada da bulamadı.

Oprah Winfrey’e verdikleri röportajla Kraliyet ailesini topa tutan çift, geçtiğimiz yıl Kaliforniya'nın Santa Barbara bölgesinden bir ev almıştı. Yaklaşık 15 milyon dolara (122 milyon TL) bir saray yavrusu satın alan çift, o günden bu yana 9 kez polisi alarma geçirdi.

Kraliyet görevlerini bıraktıkları için kendi güvenliklerinden sorumlu olan çift, en çok Haziran 2020’de polisle temas kurdu. The Guardian’ın haberine göre bunlardan biri telefonla ihbar, diğer üçü ise alarmın devreye girmesiyle gerçekleşti. Evin bulunduğu araziye izinsiz giriş şeklinde gerçekleşen olayların ortak noktasının sabaha karşı erken saatlerde olması dikkat çekti.

Noel döneminde polise başvuran çift, evlerine izinsiz giren bir kişiden şikayetçi oldu. Polis yaptığı soruşturma sonucunda 37 yaşındaki Nickolas Brooks’u tutukladı. Çiftin evinden polise giden son çağrı, 16 Şubat’ta alarmın devreye girmesiyle oldu. Prens Harry ve Meghan Markle’ın yanı sıra polisten de yaşananlara ilişkin bir açıklama yapılmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER