Yunanistan 2021'de bin 911 göçmeni ölüme terk etti

Çanakkale açıklarında, 2021 yılında Yunan Sahil Güvenlik unsurları tarafından Türk kara sularına bırakılarak ölüme terk edilen toplam bin 911 düzensiz göçmen, Türk Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

Yunanistan 2021'de bin 911 göçmeni ölüme terk etti

Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı ekipleri, Kuzey Ege'de yasa dışı yollarla göç mücadelesine devam ediyor. Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında 2021 yılında 55 operasyon düzenledi.

Operasyonlarda Yunanistan Sahil Güvenlik unsurları tarafından ölüme terk edilen bin 911 düzensiz göçmen Türk Sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2022, 15:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 4 hafta Önce

avrupa ile yaptığın anlaşmanın şartlarını yerine getiriyorsun,yoksa yunanın onları bize geri yollaması o kadar kolay mı?israilin güvenliği ve genişlemesi için suriyenin zayıflatılması ,bölünmesi lazımdı.ırak zayıflatıldı,libya dağıtıldı,suriye yıkıldı iyide biz bu işe niye ortak olduk bu kadar ölen insanın vebalini kim ödeyecek.Türkiye'de 7 ,Suriye'de 3 milyondan fazla insan için 100 milyar dolardan fazla para niye harcadık.şimdi anladınız mı Türk Ordusuna kurulan kumpasların sebebini.